Že by ji opouštěly ženské zbraně?

Už to chvíli vypadalo nadějně, ale opět se vysmekl! Sotva vyšlo najevo, že se Gabriela Partyšová zaklesla do dalšího movitého podnikatele, téměř vzápětí tuhle novinku musela uvést na pravou míru, protože Vladimír Macháček (43) se vymkl její kontrole a po zhruba rok trvajícím vztahu má proslulá lovkyně boháčů opět prázdné ruce.

O podrobnostech, které moderátorka a bývalá neúspěšná zpěvačka dříve tak ráda a často o svých láskách zveřejňovala, nechce tentokrát prozradit skoro nic. „Své soukromí jsem se rozhodla nekomentovat. V jistou dobu jsem si uvědomila, že nechci, aby mé vztahy byly veřejným majetkem,“ prohlásila významně.

Také vás může zajímat ...

Co za těmi slovy, která ke Gábině vůbec nesedí, můžeme tušit?

Chtěla se začít živit jógou

Průšvih, co jiného… Už to skoro klaplo a zase nic. Tenhle mač jsem projela – můžeme zkusit mluvit za ni. Jí samé se hovoří těžce. Můžeme se jen domnívat, že oním pracháčem byl muž téhož jména, který s ní podnikal ve firmě Soul Therapy, jež rozvíjela byznys na poli „regenerace těla a duše“. Co k takovému kroku Partyšovou vedlo?

„Před dvěma lety jsem si řekla, že se dalších třicet let třeba nebudu živit jen televizí a že bych chtěla lidem pomáhat a absolvovala jsem kurz jógy,“ uvedla před půl rokem.

Nic nevychází

Byla prý jednatelkou firmy, ale to už zase také není pravda. Gábině to zkrátka neklape ani v byznysu. Když připomeneme, jak ji nedávno ze Snídaně s Novou vytlačila diváky oblíbenější moderátorská kolegyně Kristýna Kloubková (43), už nám té obávané predátorky a zlatokopky, která za sebou nechala pár milionářských skalpů, začíná být líto.

Snad aby se, chudák holka, nechala přebarvit na blond… Útěchou jí snad může být to, že její bývalý manžel Josef Kokta (63) je na tom teď mnohem hůř, než když byli spolu.

V tom ale samotná Gábina nebud

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama