Ze samoty má strach

Od pohřbu jejího manžela Jiřího Pomejeho (†54) uběhlo několik měsíců, nicméně kritika, která se snáší na producentovu manželku Andreu Pomeje (31), nepolevuje. Andrea se snaží od všech zlých a nepříjemných názorů izolovat.

Pokouší se věnovat práci, dceři Aničce (5) a svému partnerovi Petru Plačkovi (38). Tomu však prý neustálá kritika začíná lézt krkem a Andrea se bojí, že ji kvůli nechtěné pozornoti veřejnosti opustí. Samotu by Pomeje zvládala prý velmi těžce.

Také vás může zajímat ...

Užila si s kritickými komentáři dost

Smutek za zesnulého manžela se jí prý stále drží a není snadné s ním skoncovat. Ale Petr je jí velkou oporou. Pokud se ale jejich situace nezlepší, bojí se, že od veškerého stresu raději uteče. Přednedávnem Andrea dokonce tvrdila, že by si přála dalšího potomka.

Údajně si myslí, že by si tím mohla svého partnera udržet. Otázkou zůstává, zda to je zrovna správná cesta. Vyjde jí to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...