Ze sexy Bonda je chodící plastika

Pryč jsou ty časy, kdy hvězda Hollywoodu Daniel Craig (50) plnila úlohu sexy svalovce v posledních několika bondovkách. Naposledy totiž na předávání cen šokoval svým zjevem všechny zúčastněné včetně jeho skalních fanynek.

Blonďatý krasavec pravděpodobně zatoužil čerstvě po padesátce po změně a podstoupil nějaký nepovedený botox, díky kterému bohužel vypadá jako použitá plastová figurka. Navíc na pódiu působil hodně strhaným dojmem. Těžko uvěřit, že má před sebou agent s povolením zabíjet ještě jeden akční kousek s pracovním názvem Bond 25.

Také vás může zajímat ...

Dostane se do té doby do formy nebo si jeho oblíbenci budou muset zvyknout na trochu jiného ozbrojeného hrdinu, než na kterého byli do teď zvyklí?

Možná už ho po téhle srandě čekají jen role romantických chlápků po boku Angeliny Jolie (43) nebo Jennifer Aniston (49).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...