Ze strachu zapírá těhotenství

Jitka Schneiderová.

Velký sen se podle všeho splnil Jitce Schneiderové (44) a jejímu partnerovi Lukášovi. Pár dlouho mluvil o tom, že by si přál miminko a nyní to vypadá, že se konečně dočkal.

Herečka ale radostnou novinu zatím úzkostlivě tají, ačkoli si už o jejím požehnaném stavu cvrlikají i vrabci na střeše. „Všechno je opravdu velmi čerstvé. Že je těhotná, se Jitka dozvěděla teprve před dvěma týdny, takže tuto skutečnost pořád ještě vstřebává,“ uvedl zdroj z blízkosti Schneiderové.

Také vás může zajímat ...

Kritické období

Podle informátora je herečka v sedmém týdnu a obává se prý, aby vše dobře dopadlo. „Přece jen už není nejmladší a první tři měsíce těhotenství bývají nejrizikovější,“ dodal. Schneiderová však na otázku, zda skutečně očekává v závěru roku narození potomka, reagovala velmi podrážděně a svůj požehnaný stav rezolutně zamítla. „Nejsem těhotná!

Co je to za blbost?“ rozčilovala se s tím, že se nejspíš někde jen ukázala trochu víc najedená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...