Ze zoufalé barmanky se stala Cibulková hvězdou Ordinace!

Jsou to sestry? Matka s dcerou? Ani jedno ani druhé! Kdo by snad hledal nějaký příbuzenský vztah mezi sympatickou blonďatou herečkou Klárou Cibulkovou (41) a její o něco málo starší kolegyní Vilmou Cibulkovou (53), ten by se šeredně napálil!

Pohledná Klára Cibulková si roli doktorky v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 i angažmá ve Švandově divadle musela vydobýt naprosto sama a bez protekcí! A její začátky nebyly vůbec jednoduché! Jak se ze zoufalé barmanky bez peněz stala úspěšnou herečkou v seriálu?

Z barmanky doktorkou v Ordinaci!

Teď má dvě dospívající děti, lukrativní práci a úspěch! Vždycky to ale Klára Cibulková takhle snadné neměla! „Dělala jsem různé brigády, ale v Česku jsem neměla práci, tak jsem vzala místo servírky ve Španělsku“ svěřila se herečka. Ačkoliv vystudovala herectví, předpoklady měla spíš ke své seriálové roli doktorky. Její tatínek i maminka mají totiž přírodovědné zaměření.

Také vás může zajímat ...

A tak se lékařskému prostředí stejně nevyhnula. Jak se bude dále vyvíjet role oblíbené Andrey Blechové?

Na to je potřeba si počkat!

Touží nenasytná herečka po další roli v seriálu?

Nejen, že obě herečky nejsou příbuzné, dokonce se nikdy ani osobně nesetkaly! Klára Cibulková se ale vyjádřila, že by si s Vilmou ráda zahrála. Pomýšlí snad takhle nenápadná průbojná herečka na místo v dalším nekonečném seriálů televize Nova? Najde se pro Kláru Cibulkovou role po boku její jmenovkyně v Ulici, kde hraje právě její starší kolegyně Vilma Cibulková? „To by bylo krásné.

Je to moje oblíbená herečka. Mohli by nás už kvůli jménu postavit vedle sebe,“ navádí tvůrce seriálu sama Klára.

Možná se tak rýsuje nová zatoulaná dcera Ivany Drápalové!

Vilma Cibulková

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...