Zelené potraviny, módní hit nebo skutečný zázrak?

Zelený ječmen podpoří váš mozek

Zelený ječmen se sklízí v raném stadiu, kdy je ještě zelený, protože v této fázi růstu má nejvyšší obsah výživných složek. Zelený zázrak, který původně pochází z Nového Zélandu, se dnes pěstuje po celém světě za přísných podmínek a bez použití pesticidů.

Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, 5x více železa a dvojnásobné množství hořčíku. Protože obsahuje velké množství chlorofylu, tak výrazně okysličuje krev a tkáně.

Tím poskytuje zvýšené schopnosti déle a intenzivněji myslet a pracovat. Šťáva z mladého ječmene také obsahuje vitaminy, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí. Mladý ječmen má rovněž vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C,E a vitamínů řady B.

I proto je vhodný pro léčení kožních onemocnění, chudokrevnosti a potíží s krevním obrazem. Chrání před rakovinou Mladý ječmen je vhodný i pro diabetiky, kterým pomáhá upravovat hladinu cukrů v krvi a bojovat s nadváhou.

Mladý ječmen také reguluje potíže s vyprazdňováním, posiluje imunitu a pomáhá předcházet civilizačním nemocem. Skvěle také funguje jako prevence rakovinných onemocnění a umí zmírnit projevy deprese. Při jeho užívání dochází i ke zlepšení kvality spánku.

Oživí mysl a rozproudí krev

Když se rozhodnete vyzkoušet zelený ječmen, musíte ho správně užívat. Jednu čajovou lžičku prášku rozmíchejte ve sklenici vody a pijte dvakrát denně, ráno a v podvečer.

Zelený ječmen působí téměř jako káva, protože oživí mysl, rozproudí krev a dodá energii. Pokud tedy chodíte večer dříve spát, posuňte podvečerní dávku na dřívější hodinu. Šťávu pijte ráno nalačno a podvečer, kvůli lepší vstřebatelnosti, asi 2 hodiny po jídle.

Kúra se doporučuje dodržovat dlouhodobě a bez přestávek..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...