Zelenina a ovoce proti stárnutí

Aby vaše ženská krása byla dokonalá, nestačí jen používat krémy a olejíčky. Měla byste jíst i dostatek ovoce a zeleniny, která tělu dodá velké množství vitamínů a látek. Vaše pokožka tak bude krásně vyživená i zevnitř.

Také vás může zajímat ...

Avokádová šťáva

Máslová chuť avokáda někomu chutná, někomu už ne. Proto je ideální tento „lék“ pro vaší pleť přidávat do ovocných či zeleninových šťáv. Nejlepší je rozmixovat listový špenát, avokádo a citrus. Tento elixír vás po ránu probudí, osvěží a zároveň dopřeje tolik potřebné vitamíny pro lesklejší pleť.

Ananasové pokušení

Ananas obsahuje velký počet vitamínů, především A, C, D a B12. Tato vitamínová bomba vaší pleti dopřeje tolik lásky, že bude více pružná a bude méně náchylná na popraskání. Díky tomuto ovoci si očistíte i organismus. Pokud trpíte na nadýmání, rozhodně zvažte jeho koupi.

Banán jako svačinka

Banán vašemu tělu dopřeje velké množství vlákniny. Ta absorbuje přebytečné množství vody v lidském těle a vstřebává tuky. Vaše tělo tak přírodně odvodníte, snížíte počet cukrů a dodáte si energii. Tento bojovník proti stárnutí rozhodně stojí za vyzkoušení.

Banán je bojovník proti stárnutí

Meloun v teplém počasí

V teplém počasí, hlavně pak v tropickém počasí, váš organismus dostává pořádně do těla. Tekutiny se z vašeho těla odpařují o dost více, je proto nutné organismus zavodňovat. Ideální je tato zelenina. Vodní meloun vaší pokožku provodní, ta nebude vysychat a bude krásnější.

Brokolice na sto způsobů

Tato zelenina je vhodným kandidátem pro mladší pleť na základě obsahu karotenu. Známe ho především z mrkve, ale v brokolici je ho menší část a snáze se v návaznosti s doplňkovými vitamíny rozpouští a pleti dodává přirozenou barvu. Vyzkoušejte brokolicovou polévku, bramborovo-brokolicové pyré.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...