Zeleninová kari polévka

KetoMix nabízí jídla, která jsou jednoduchá na přípravu, obsahují kvalitní protein, veškeré minerální látky, vitamíny i vlákninu. Dieta je vhodná pro ty, kterým se nechce vařit – koktejly, polévky, kaše, těstoviny, omelety i ostatní jídla z nich připravíte za pár minut. Na své si ale přijdou i ti, kteří experimentování v kuchyni milují.

Ze základních produktů KetoMix je totiž možné vykouzlit mnoho dobrot, na kterých ani nepoznáte, že jsou dietní.

Suroviny na 1 porci:
zeleninu (řapíkatý celer, jarní cibulku, cuketu)
žampiony
čerstvé bylinky
kari koření
1 odměrku KetoMix polévky se zeleninovou příchutí
kapka oleje
horkou vodu

Postup:
Všechnu očistěnou zeleninu nakrájejte (řapíkatý celer, jarní cibulku, cuketu, žampiony a čerstvé bylinky). Vedle si připravte pánev, kterou lehce potřete olejem, rozpalte ji a až bude horká, přidejte nakrájenou zeleninu.

Vše na pánvi osolte a přidejte kari koření, dále vše restujte, dokud zelenina nebude hotová. Můžete ji i občas podlít vodou, aby rychleji změkla. Do misky vedle dejte 1 odměrku KetoMix polévky se zeleninovou příchutí a zalijte ji vroucí vodou. Do ní přidejte hotovou orestovanou zeleninu a vše promíchejte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...