Zelený čaj pro váš půvab

Krásná podle čínské medicíny

Zelený čaj vás pročistí, hydratuje a navíc posílí imunitu.

Pokud hledáte produkt, který je dobrý nejen pro vaše zdraví, ale i pleť, právě jste ho našli. Zelený čaj nejen uklidní vaši mysl, ale dokáže rozzářit i obličej.

Zelený čaj pomáhá z pleti odplavit škodlivé látky, hojí jizvy, odstraňuje stařecké skvrny a mírní i záněty. Dokáže dokonce zlepšit pružnost pokožky a tím jí i ubrat pár let, což ocení především ženy ve vyšším věku.

Omlazení vcukuletu

Zkuste jednu z našich omlazujících pleťových masek. Smíchejte 3 lžíce bílého jogurtu se lžící drcenného zeleného čaje a trochou kurkumy. Směs naneste na obličej a krk, nechte působit 20 minut.

Pak jemně opláchněte vlažnou vodou. Používejte jednou až dvakrát týdně. Nebo sáhněte po japonském zeleném matcha čaji. Lžičku prášku smíchejte s trochou vody, dokud nevznikne pasta. Naneste ji na obličej a nechte působit 20 minut, poté opláchněte teplou vodou a obličej osušte.

Pryč s kruhy pod očima

Nemusíte být ani nevyspalé, nemocné nebo ve stresu. Kruhy pod očima sice všechny tyto stavy doprovázejí, bohužel jsou ale také dědičnou záležitostí. A pokud měla nevzhledné „pytle“ pod očima vaše maminka, nejspíš se v průběhu života objeví i na vaší tváři.

Co ale s tím, když nic nepomáhá? Zelený čaj dokáže zmírnit otoky a při dlouhodobém používání díky obsahu vitaminu K i tmavá místa pod očima. A jak na to? Dva použité sáčky zeleného čaje vložte na 30 minut do lednice. Pak je jemně položte na zavřená víčka a relaxujte po dobu 15 minut. Používejte klidně i dvakrát denně.

Zastavte padání vlasů

Padání vlasů je sice spíše mužským problémem, ženy ale mohou se vzrůstajícím věkem své kadeře také postupně ztrácet.

Zelený čaj má v sobě látky, které dokážou blokovat hormon, jenž je jednou z hlavních příčin tohoto nepříjemného problému. Po umytí vlasů je opláchněte studeným, ale čerstvě uvařeným čajem. Vyčkejte 10 minut a pak vlasy omyjte studenou vodou.

Tento postup pakujte 2–3krát týdně po dobu několika měsíců. Neuškodí, když v rámci této kúry vypijete denně 2 až 3 šálky nápoje.

A2
Čajové pytlíky vytažené z mrazáku vás dokonale zbaví otoků pod očima.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...