Zemřel mu tatínek

Zůstaly mu jen oči pro pláč. Herec ze seriálu Slunečná, Maroš Kramár (61) před pár dny přišel o milovaného tatínka Jána (†92). Ten zemřel v nemocnici, kde byl, jak jsme již informovali, kvůli zdravotním komplikacím před pár dny hospitalizován.

O co přesně šlo, ale herec neprozradil. Ján měl však vzhledem ke svému věku hned několik obtíží a jeho tělo už to asi jednoduše nezvládlo. Kramár si teď prochází těžkým obdobím, do poslední chvíle totiž věřil, že to jeho tatínek nakonec zvládne a uzdraví se.

Také vás může zajímat ...

Říká se však, že se našel někdo, kdo mu v poslední době hodně pomáhá, aby se z toho všeho nesesypal. Kupodivu to nemá být jeho přítelkyně Ina, ale kolegyně ze Slunečné Eva Josefíková (30). S tou jsou si prý blízcí nejen na natáčení seriálu, ale údajně i mimo něj.

Kramár o Josefíkové mluví jako o skvělé kolegyni a kamarádce, ale to by se časem mohlo přehoupnout v něco úplně jiného. Což by mu mohlo do života přinést další problém. Jeho přítelkyně má údajně dost žárlit. Kdoví, pro kterou se nakonec rozhodne

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama