Zemřela Květa Fialová

Smutná zpráva otřásla českým showbyznysem. Po třech letech strávených v Alzheimercentru v pražských Počernicích ve věku osmaosmdeáti let navždy odešla herečka Květa Fialová. Ještě v létě se její rodina radovala, že se stav herečky zlepšil.

Měla být v dobré náladě a stále měla chuť si zahrát v divadle. Před pár týdny se ale k výpadkům paměti však přidaly další zdravotní problémy. Byla převezena do Vinohradské nemocnice na kardiologii, kde jí následně selhalo srdce.

Také vás může zajímat ...

Legendární barová zpěvačka Tornádo Lue tak za sebou zanechala strastiplný životní příběh. Narodila se do bouřlivého manželství, její tatínek byl prudké povahy, zažila 2. světovou válku, z jejíhož konce si nesla těžké trauma: Znásilnli ji dva ruští vojáci.

To silně ovlivnilo její postoj k mužům. Vždy o nich mluvila s odtažitostí. Jejím manželem byl režisér Pavel Háša (+80), jeho milovala, nemohla mu však říct ani poslední sbohem, když v roce 2009 zemřel. Nezúčastnila se jeho pohřbu kvůli vážným potížím se srdcem, které ji už v té době trápily.

„Musím vybojovat boj o vlastní život,“ říkala tehdy, když ležela v pražském IKEMU. Nyní ho bohužel prohrála..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...