Žena mu dala nůž na krk?

Krize stále přetrvává.

Měsíce bez práce si zřejmě vyžádaly své. Zatímco LUCIE BENEŠOVÁ (46) natáčí jako o život, TOMÁŠ MATONOHA (49) nemohl o práci zavadit.

Ještě nedávno neměl o práci nouzi. Sice už nějaký pátek nenatáčí žádný seriál ani film, pořád je ale hvězdou oblíbeného pořadu Co na to Češi?, kromě toho hrál hojně v divadle a koncertoval se svou skupinou. Toho se ale už na jaře letošního roku musel Tomáš Matonoha (49) bohužel vzdát.

Také vás může zajímat ...

V té době živila celou rodinu jeho žena Lucie Benešová (46), která momentálně září ve Slunečné. Tehdy si posteskla, že na tom sice nejsou zrovna nejhůř, jejich finanční zásoby se ale hodně tenčí. A nyní se celá historie znovu opakuje.

Nemá do čeho píchnout

Nedávno se v jednom rozhovoru herec přiznal, že momentálně nemá nic na práci. Jeho diář zeje prázdnotou a jeho to pochopitelně dost frustruje. Zatímco ještě před pár lety byl jedním z nejžádanějších herců a peníze se mu jenom hrnuly, teď přišla hodně studená sprcha, která mu nedala spát.

S manželkou to ale vždy nějak vyřešili, avšak muselo být pro něj velice nepříjemné přiznat si, že už není tím hlavním živitelem rodiny. Zvlášť když mají tolik dětí a Lucie je údajně hodně náročná. Možná i to byl důvod, proč se s tím rozhodla něco urychleně dělat.

Stal se z něho sanitář

A tak Tomáš, aby domů přece jenom přinesl nějakou tu korunu, začal dělat něco úplně jiného a stal se z něho sanitář v nemocnici. Už v minulosti měl s touto profesí nějakou tu zkušenost,
mělo jít ovšem o pozici dobrovolníka.

Nyní by ale měl být podle všeho zaměstnán na plný úvazek, což pro něj musí být asi dost náročné. Už není nejmladší, vydělávat ale musí. Byl to celé ale jeho nápad, nebo ho k tomu opravdu donutila manželka?

Stýská se mu po umělecké práci?

Když se k tomu všemu přiznal, z jeho hlasu bylo cítit velké zklamání. Sice je rád, že takhle alespoň může nějak pomoci, zvlášť nyní, když je zapotřebí každá síla, nutno ale podotknout, že byl poslední roky zvyklý na úplně jiné zacházení.

Tomáš je umělcem tělem i duší, a i když ví, že je to všechno pouze dočasné, přece jenom je na něm znát, že ho jeho současné zaměstnání netěší a tajně doufá, že se brzy znovu otevřou divadla a on se bude moci vrátit.

Vypadá to ale, že ho do všeho uvrtala právě jeho žena. A nejspíš se není čemu divit. Uživit tak početnou rodinu rozhodně není nic jednoduchého ani ve dvou. Ve Slunečné si prý sice přijde na celkem pěknou sumičku, na hod domácnosti to ale asi zřejmě jen tak nestačí.

Už nechtěla být na všechno sama?

Nejspíš už se nemohla dívat na to, jak se její muž jenom lituje a nic pro zlepšení jejich situace nedělá. To by ale mohlo mít na jejich manželství velmi neblahý dopad. Ještě nedávno se hovořilo o jejich krizi a ta může momentálně ještě víc vygradovat.

O to víc, jestli je Matonoha tak moc nešťastný. Doufejme, že všechno dokážou překonat a že se nakonec nebude konat rozvod, ke kterému už měli mít údajně několikrát nakročeno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama