Ženská zbraň: skvělá intuice

Díky ní vycítíte nálady lidí, poznáte, co kdy a jak říci. Naučíte se předvídat… Žena bez intuice je odkázána na pomoc ostatních. Když jde nakupovat, musí s sebou vzít někoho, kdo jí poradí, co jí sluší. Sleduje pohledy ostatních a podle jejich výrazu odhaduje, jaký na ni mají názor.

Na tom pak sama zakládá své mínění o sobě. Víte, co chcete? Je nejvyšší čas zamyslet se. Začít si plnit svá vlastní přání a netvářit se, že jste šťastná plněním přání pro někoho jiného. Tohle je váš život! A nikdo kromě vás neví, jak ho máte prožít nejlépe.

Také vás může zajímat ...

Existuje účinný postup:

1. Vezměte několik listů papíru a tužku.

2. Do záhlaví jednoho papíru napište: Co chci. Na druhý: Co se mi líbí.

3. Nyní popořadě popište oba papíry popisem konkrétních věcí. Na každém by jich mělo být nejméně deset.

4. Čtěte nahlas, co jste napsala, jedno za druhým a ruku mějte položenou na srdci. Hlídejte své pocity. Ucítíte- -li radost, nadšení, motivaci, je to to pravé přání. Pokud budete mít pouze dojem „ano, to potřebuju“, je to přání někoho jiného.

Škrtněte jej. Klíč ke štěstí Dostanete tak seznam svých skutečných přání. Z něj vycházejte. Je to klíč k vašemu štěstí a úspěchu. Odteď už pokaždé, budete-li si něco kupovat, kontrolujte s rukou na hrudi své pocity.

Své vnitřní JÁ. Ptejte se: „Je to opravdu to, co si přeju?“ Vaše pocity vám napoví. Pocity jsou klíčem k obnovení intuice, klíčem k pochopení sebe sama. A pro ženu je neobyčejně důležité city rozvíjet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...