Ženy mají svůj radar!

Nejmocnější ženskou zbraní, o které muži jenom sní a nemají k ní přistup, je ženská intuice! Máme tušení, předtuchy a víme, co se stane! Spousta žen svou intuici ztratily a tím i hlavní prostředek rozvoje a životního radaru.

Pozná se to podle toho, že náhle nevíte, kdo jste! Co byste vlastně chtěl! Už tak dlouho hrajete podle cizích pravidel, že jste zapomněla na to, kým opravdu jste? Musíte se vrátit k sobě samé a dělat to, co vy sama chcete! Intuice vám dá všechny informace, které potřebujete. Díky ní vycítíte nálady lidí, poznáte, co kdy a jak říci.

Také vás může zajímat ...

Naučíte se předvídat… Žena bez intuice je odkázána na pomoc ostatních. Když jde nakupovat, musí s sebou vzít někoho, kdo jí poradí, co jí sluší. Sleduje pohledy ostatních a podle jejich výrazu odhaduje, jaký na ni mají názor. Na tom pak sama zakládá své mínění o sobě. Víte, co chcete? Je nejvyšší čas zamyslet se.

Začít si plnit svá vlastní přání a netvářit se, že jste šťastná plněním přání pro někoho jiného. Tohle je váš život!

A nikdo, kromě vás neví, jak ho máte prožít nejlépe.

Existuje účinný postup: Vezměte několik listů papíru a tužku. Do záhlaví jednoho papíru napište: Co chci…, na druhý: Co se mi líbí…Nyní popořadě popište oba papíry popisem konkrétních věcí. Na každém by jich mělo být nejméně deset. Čtěte nahlas, co jste napsala, jedno za druhým a ruku mějte položenou na srdci. Hlídejte své pocity. Ucítíte-li radost, nadšení, motivaci, je to to pravé přání.

Pokud budete mít pouze dojem „ano, to potřebuju“, je to přání někoho jiného.

Škrtněte je.

Klíč ke štěstí Dostanete tak seznam svých skutečných přání. Z něj vycházejte. Je to klíč k vašemu štěstí a úspěchu. Odteď už pokaždé, budete-li si něco kupovat, kontrolujte s rukou na hrudi své pocity. Své vnitřní Já. Ptejte se: „Je to opravdu to, co si přeju?“ Vaše pocity vám napoví. Pocity jsou klíčem k obnovení intuice, klíčem k pochopení sebe sama.

Žena žije svými city a je pro ni neobyčejně důležité je rozvíjet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...