Ženy mu skáčou do postele

Herec Eddie Murphy (58) je desetinásobným otcem. Děti má navíc hned s několika ženami. A právě jeho plodnost má být podle jeho slov tím, čím dámy tolik přitahuje a doslova mu kvůli tomu „skáčou samy do postele”.

Také vás může zajímat ...

„Myslím si, že ženy o mně říkají: Eddie Murphy to musí umět,“ chvástá se herec. Zajímavé je, že mu ale žádné z deseti dětí není podobné. A jelikož se už nějakou dobu nehrne do žádného projektu, je možné, že se ještě v životě několikrát otcem stane.

Ostatně, pokud by se třeba rozešel se svou současnou partnerkou Paige Butcher (40) a našel si jinou ženu, může se stát, že se jeho rodina znovu rozroste..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...