Ženy vyměnil za fenku

Herec Martin Zounar (51) promluvil o jeho nejlepší ženě na světě. Je to prý umělcova doga Limpy, která mu dennodenně zvedá náladu. „Dokonce se mnou leží v posteli, což mě na jednu stranu těší,“ přiznal Martin, který se prý nemá moc dobře.

Žije totiž sám, na blízku mu je jen malá dcerka Claudie (9) a právě psí kamarádka Limpy. O bývalou manželku Simonu (37) ale přitom nejspíš vůbec nemusel přijít. Simona totiž údajně už nechtěla dál snášet hercovi opilecké výstřelky.

Také vás může zajímat ...

Možná to tedy chtělo jen trochu ubrat s alkoholem a nemusel by se o postel dělit pouze se psem. Podle všeho na sobě ale Martin pracuje. Není to tak dlouho, kdy se Zounar dobrovolně vydal do léčebny v Červeném Dvoře, aby se prý během třítýdenního pobytu zbavil občasných excesů s alkoholem.

Tak třeba mu Simona jednou dá druhou šanci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama