Zhroutí se po porodu?

Herečka Michaela Maurerová (39) se ve svých skoro čtyřiceti letech stane brzy trojnásobnou maminkou. Již teď v těhotenství celou situaci nese těžce a vypadá to, že s příchodem dalšího potomka se co nevidět psychicky zhroutí.

Také vás může zajímat ...

Miminko jí údajně už v břiše velmi zlobí a Maurerová poznala, že je to velmi temperamentní dítě. Mateřská dovolená se jí bude navíc o to hůře snášet z toho důvodu, že bude muset opět opustit milovanou práci, ve které se jí navíc nyní velmi daří.

„Ty nejzajímavější nabídky v mojí kariéře přišly právě teď, kdy jsem těhotná. Budu se těšit, že nějaké ty svoje zasunuté ambice uspokojím pracovně,“ prozradila Míša.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...