Zhroutil se, protože nechtěl zklamat své diváky

Lékaři mu radili, aby si dal dlouho klid od práce, ale on se chtěl co nejdřív vrátit.

Oblíbený Bob Klepl (62) vloni na několik týdnů doslova beze stopy zmizel. Téměř okamžitě se vyrojily spekulace o tom, že je populární filmový a divadelní herec ve velmi špatném psychickém stavu.

Sympatický Bob Klepl (62) o sobě tvrdí, že má velmi citlivou a tak trochu ženskou něžnou duši. I to je možná důvod, proč byl tento báječný herec loni na podzim několik dní nezvěstný. Později se totiž hovořilo o tom, že nebyl psychicky v pohodě, a musel vyhledat odbornou pomoc.

Také vás může zajímat ...

Maminka je pro něj důležitá

O Bobovi je všeobecně známo, že se narodil 31. března 1958 v Moskvě českému otci a arménské matce. Herec sám pak doplnil, že se sice narodil v Rusku, ale své mládí prožil v Pardubicích. I když jeho tatínek pracoval až do roku 1968 na velvyslanectví v Moskvě.

Větší vztah cítí Klepl ke Gruzii a Arménii, kde má své předky z matčiny strany. Bob totiž tvrdí, že pro něj jako pro Žida je mnohem důležitější maminka. „Ale táta by mi za tato slova vynadal, pro něj jsem Bohouš z Pardubic,“ říká herec upřímně.

Během svého studia na gymnáziu snil Klepl o povolání režiséra. Pak mu ale někdo vysvětlil, že je pro tuto profesi příliš mladý, a tak začal pokukovat po herectví. Přihlásil se ke zkouškám na FAMU, a měl to štěstí, že ho vzali.

Bylo to krásné období

Bob a jeho spolužáci Dana Batulková (62) a Jiří Hromada (62) studovali u skvělého profesora Miloše Nedbala (†76). „Co vám budu povídat, čtyři roky jsme chlastali, bylo to krásné období,“ pochvaloval si později Bob a dodával, že si tehdy všichni mysleli, že jim patří svět.

Klepl po škole vystřídal několik divadelních angažmá, než odešel na volnou nohu do Prahy. To ale zřejmě pro Klepla nebylo to pravé.

„Po dlouhém období bez práce mě nakonec vzal spolek Kašpar, odkud mé cesty směřovaly do Divadla na zábradlí,“ přiznal později herec upřímně.

Toužil po chvílích volna

Přestože se Klepl nepovažuje za filmového herce, diváci zbožňují snímky, ve kterých hrál. Z těch posledních můžeme jmenovat třeba Účastníci zájezdu, Doktor od jezera hrochů, Perfect Days a Manžel na hodinu.

Bob je také často k vidění v úspěšných televizních seriálech, jako byly třeba Svatby v Benátkách, nebo divácky velmi úspěšný Přístav.

Snad proto, že byl v posledních letech tak vytížený, snil Klepl o tom, že by si občas dopřál alespoň pár dnů ničím nerušeného volna. To se mu nakonec vloni na podzim podařilo.

Zkolaboval přímo na jevišti

Bohužel to zřejmě nebylo za takových okolností, jak by si Klepl přál. V létě 2018 skončil Bob při dopravní nehodě se svým skútrem pod koly autobusu. A i když při bouračce utrpěl děsivé zranění, měl velké štěstí, že hrozivě vypadající nehodu vůbec přežil.

Herec navíc utrpěl psychický šok, který si brzy vybral svou strašlivou daň. Zatímco lékaři doporučovali Kleplovi alespoň dva až tři měsíce rekonvalescence, on se chtěl za každou cenu vrátit na jeviště.

Zmizel beze stopy

Patrně měl pocit, že by svou absencí zklamal diváky. Když pak v září zkolaboval přímo při představení Vysavač, totálně ho to srazilo na kolena. V následujících dnech se pak po oblíbeném herci doslova slehla zem. „Vůbec nevím, co s ním je.

Nemůžu se mu dovolat,“ řekla herečka Alice Bendová (46) s tím, že Klepl má neustále hluchý telefon, a nedá se mu dovolat. O tom, že byl herec tehdy ve velmi špatném zdravotním stavu, nsvědčil i fakt, že se zrušila divadelní představení, ve kterých měl hrát.

Později se šuškalo o tom, že během této doby střídal Klepl místa pobytu. „Může být u přítelkyně, u maminky, prostě odpočívá,“ prozradil nám zdroj blízký jeho okolí s tím, že už na konci října by se měl Klepl do divadla vrátit.

Vrátil se na divadelní prkna

To se také potvrdilo, když se herec po dvaceti dnech své tajemné nepřítomnosti znovu objevil v divadle. Ve Studiu DVA odehrál představení Líbánky na Jadranu, ve kterém po boku Evy Holubové (61), a vůbec na sobě nedal nic znát, co se týče zdravotní stránky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama