Zhubla kvůli partnerovi?

Takhle málo prý ještě nikdy nevážila. Herečka IVANA JIREŠOVÁ (42) údajně začala řešit stravu a také začala cvičit jógu. Její blízcí o ní prý začínají mít obavu, protože její postava je podle nich až příliš štíhlá.

Co za tím stojí?

Také vás může zajímat ...

Postavu nikdy příliš neřešila, ale teď se něco změnilo. Herečka Ivana Jirešová (42) v současnosti prý váží pouhých 52 kilogramů. To je vzhledem k její výšce velmi málo. V minulosti neměla na cvičení a na správný jídelníček příliš času, snažila se věnovat především své dceři.

Ale jak se zdá, nějakým zázrakem se jí podařilo ukrást si nějaký ten čas pro sebe. Proslýchá se však, že její hubnutí nemá zrovna pozitivní spouštěč. Má v tom prý prsty její mladší přítel Milan, který měl v minulosti údajně zálusk jen na modelky.

Nikdy ji nechválil

Ivana se netajila tím, že není prototypem modelky. Vždy jen spěchala z práce do práce, do toho se věnovala dceři a na svou postavu čas příliš neměla. Nikdy se však kvůli tomu necítila nějak špatně, prý se sebou byla spokojená.

Nicméně to se mělo změnit v tu chvíli, když začala svého přítele Milana čím dál víc poznávat. Údajně se dozvěděla, že měl v minulosti zálusk na modelky a že na postavu celkem dost hledí. Údajně jí měl jemně naznačit, že by se mohla začít věnovat nějakému cvičení.

Partner ji prý nikdy příliš nechválil a ona v tu chvíli pochopila, že se mu nejspíš její postava příliš nepozdává. Chtěla s tím něco udělat, tak začala cvičit jógu. Ta ji začala bavit a cvičí ji dodnes. Nicméně ani poté, co tak rapidně shodila, se žádné pochvaly prý nedočkala.

Jde o toxický vztah?

Ivaniny kamarádky mají strach z toho, že na ni přítel Milan nemá nejlepší vliv. Jsou na jednu stranu rády, že se našla v józe a že ji to baví, ale přece jen prý její postava už nevypadá příliš zdravě.

Ona se prý ale cítí skvěle a prý je konečně štíhlá. I přesto, že v minulosti se k extrémně štíhlým ženám příliš nepřikláněla. Zdá se, že Ivana jen touží po uznání od svého přítele. Chtěla by prý, aby uznal, že něco dokázala a že kvůli němu změnila svůj vzhled.

Její partner je přece jen o něco mladší a ona měla nejspíš strach, aby nezačal pokukovat po jiných. Proto se rozhodla vzít vše do vlastních rukou a raději se změnila, než aby ji Milan vyměnil. Otázka je, zda to stálo za to, když si toho její milý asi nevšiml.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...