Žije si na vysoké noze, kde na to ale bere?

I když si Gottova (†80) dcera Dominika (47) stále stěžuje na nedostatek financí, vymetá jednu luxusní restauraci za druhou. Kde na to bere? Jako prodavačka v lahůdkách závratný plat nemá. Z dědictví po otci ve výši šesti milionů, které dostala ještě za Mistrova života, už prý také nic nezbylo.

Také vás může zajímat ...

„Jestli jsem to dobře pochopil, tak do restaurací je zvána,“ řekl kamarád Luboš Procházka (32), který je zároveň spoluautorem její knihy o otci Poslední roky s Karlem. Ta ale vyšla bez autorizace macechy Ivany (44).

Na její křest Dominika, přestože je spoluautorka, nedorazila. Prý kvůli práci. Možná ale spíš proto, že knihu křtila její bývalá přítelkyně a současná „úhlavní nepřítelkyně“ Šárka Rezková (51). Uvidíme jaká překvapení a hrůzná tajemství kniha vydá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama