Žije v krutých bolestech, kdy se jí konečně uleví?

Nad vodou ji drží pouze přísný režim.

Snad jen kaskadéři prodělají za svůj život více zranění než herečka Jana Boušková (66). Bohužel dlouhá řádka jejích úrazů nezůstala bez následků.

Také vás může zajímat ...

Pokud by hvězda seriálu Policie Modraba Jana Boušková (66) věřila na strážné anděly, bylo by jasné, že ten její má opravdu těžkou práci. Vždyť za svůj život prodělala nejen šest autonehod, ale velmi vážně se zranila i při pádu z koně a jejím snad posledním úrazem byl před pár lety těžký pád na lyžích.

Při tom dokonce málem přišla o nohu. Ta jí nakonec naštěstí zůstala, ovšem zadarmo to oblíbená herečka, která svým vlídným hlasem provází populární Prostřeno, rozhodně nemá. „Chodím, zaplaťpánbůh!

Noha se ozývá často, někdy je to horší, někdy lepší, ale jsem ráda, že ji mám, to říkám zcela vážně,“ přiznala Jana to, že je opravdu nesmírně vděčná, že vůbec může stát na vlastních nohou.

Nepřestává věřit, že si zase brzy užije procházku bez trápení.

Režim jako na vojně

Aby mohla Boušková vůbec fungovat, musela si zvyknout, že do jejího života bude už navždy patřit pravidelné cvičení, které jí pomáhá od velkých bolestí, způsobených zraněními. „Jak se mi stal ten úraz, byla jsem potom na Slapech ve Vojenském rehabilitačním ústavu, kde mi udělali neskutečný režim.

Téměř čtyři měsíce jsem tam byla a zůstalo mi to. Oni mi tu nohu rozhýbali, takže vůbec nikdo nepozná, že jsem o ni málem přišla,“ neskrývá svou vděčnost všem rehabilitačním pracovníkům.

Každý den musí dřít

Protože je Jana velmi vytížená, nebylo by možné, aby za cvičením někam dojížděla. Zřídila si proto svoji vlastní tělocvičnu doma. Má stroj na veslování, který dostala k narozeninám a rovněž rotoped. Ten podle svých slova nepoužívá jako věšákem, ale opravdu na něm poctivě každý den jezdí.

Možná, že by vhodnou rehabilitací byla i jízda na koni, jenže na toho se Jana po svém pádu bojí. Svoji vinu na tom nejspíš má i její muž Václav Vydra (64), který jí v osudný moment místo pomoci prý ještě okřikoval, že svým naříkáním plaší koně. Po takovém zážitku by se do sedla asi chtělo jen málokomu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...