Žije ve strachu o své nejbližší

Některé zážitky z minulosti dokáží v paměti utkvět opravdu dlouho. Jana Švandová (71) před lety havarovala a onen okamžik ji stále dohání ve snech. Ačkoliv se jí nestalo nic vážného, zajímavé na tom všem bylo, že se nehoda stala na výročí smrti její maminky a navíc u hřbitova, kde leží.

Také vás může zajímat ...

Nebyla to sice její jediná nehoda v životě, ovšem takhle v ní zanechala velkou stopu. Od té doby nejenom, že Jana věří v nadpřirozeno, ale také je velmi starostlivá s ohledem na své nejbližší. Moc dobře totiž ví, že stačí pár vteřin a život se může proměnit.

Otázkou je, jestli to s tou svou přílišnou opatrností nepřehání..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama