Žilková si oddychla, syn se zotavuje

Ve velkém napětí žila ještě před pár dny herečka Veronika Žilková (56): synovi Cyrilu Navrátilovi (28) zjistili při rutinním vyšetření srdeční vadu a musel na operaci.

Také vás může zajímat ...

A ačkoli vystrašená Veronika prosazovala zákrok v osvědčeném pražském IKEMu, syn se rozhodl podstoupit zákrok na klinice ve Francii, kde žije s přítelkyní. Herečce tak nezbylo než trnout na tisícikilometrovou vzdálenost, jak operace dopadne. Naštěstí nakonec dostala od Cyrila esemesku, že implantát mu byl úspěšně voperován, a otevřela láhev růžového šampaňského, které právě od Cyrila dostala. Co nejdřív se také hodlá do Francie vypravit, dohlédnout na něho a zkontrolovat, jak se zotavuje„Chci poděkovat všem, kteří mi vyjádřili podporu, o Cyrila se zajímali a modlili se za něj,“ prohlásila pak slzící herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...