Žilková strávila Vánoce v posteli

Známá česká herečka Veronika Žilková (55) byla o Vánocích plně odkázaná na svoje blízké. Musela totiž těsně před Štědrým dnem podstoupit gynekologický zákrok kvůli dlouhodobému problému s kyčlemi! O jakou intimní záležitost se jednalo? „Šlo o naprosto běžnou věc.

Pouze o preventivní zákrok a po ní se ještě ten den chodí domů,“ odtajnila herečka. Jednu pozitivní věc si na tom ale přece jen našla. Díky podstoupenému zákroku musela začít hned rehabilitovat a to na dlouhé čtyři týdny.

Takže vánoční svátky pro ni byly poprvé pohodové, protože ležela a nechala se obskakovat svými syny Cyrilem (27) a Vincentem (19), dcerami Agátou a Kordulou a manželem Martinem Stropnickým (61). Ačkoliv do poslední chvíle o tom měla dost velké pochybnosti. „Bylo pěkné zjistit, jak mě kdo miluje a jak se o mě postarají.

Bála jsem se, že mě v neschopence pošlou pro kapra,“ žertovala ještě před zákrokem herečka.

Také vás může zajímat ...

Jak dlouho vydrží hyperaktivní Veronika ležet v posteli?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...