Získal ji zpět manipulací?

Co vše musí protrpět, aby nebyla sama?

Už to vypadalo, že zatímco v pracovním životě si nemůže stěžovat, v tom soukromém jí štěstí tak nějak nepřálo. Lucie Bílá (52) ze svého života odehnala všechny muže, které ji milovali. Nejdříve to byl Václav Noid Bárta (37) a posléze Petr Makovička (40).

Vale dala i tomu poslednímu Radku Filipimu (35), který u ní začal jako řidič a ochránce. Věkový rozdíl Vypadalo to, že sedmnáct let, které je dělí, rozhodlo. Dokonce to tenkrát i naznačoval Radkův biologický otec.

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že mu nestíhala v sexu,“ řekl tenkrát Roman Dvorský (55) bez servítek. I přes rozchod ale u sebe Lucie nechala Radka pracovat a on jí svým chováním přesvědčil, že k sobě patří. Pořádně dře Bílá tak jejich lásce dala evidentně další šanci, nicméně moc dobře ví, že aby to vydrželo, musí na sobě dřít.

Razantně tak prý změnila své návyky. Začala pravidelně sportovat, drží tvrdý režim v jídle a také se ani nedotkne alkoholu. Dělá tedy vlastně vše, co s pěveckou kariérou tolik dohromady u většiny jejich kolegů nejde.

Otázkou je, jak dlouho to může vydržet a zda to bylo její rozhodnutí a nebo k tomu byla postupnými krůčky prostřednictvím Radka donucena. Evidentně na ní má totiž poměrně velký vliv, možná i větší, než si sama Lucie připouští.

„Už jsem tak velká, že se mnou se moc hnout nedá,“ myslí si. Snad to má tedy pod kontrolou a nebude všech změn ve svém životě jednou litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...