Žít s uragánem jménem Agáta je pro silné povahy

Blízcí JAKUBA PRACHAŘE (33) jej před AGÁTOU HANYCHOVOU (32) varovali.

Tvrdili, že si hraje s ohněm. Dětství Agáty Prachařové, rozené Hanychové (32), nebylo jednoduché. Tato rebelka, modelka, příležitostná herečka, moderátorka, majitelka modelingové agentury a II.

vicemiss České republiky z roku 2005 je dcerou herečky Veroniky Žilkové (55) a režiséra Jiřího Hanycha (58). Když byla Agáta malá a dospívající, situace v rodině bývala často poněkud nepřehledná. Střídali se tatínkové, přibývali vlastní i adoptovaní sourozenci.

Veronika Žilková byla od mladých let extrémně vytíženou herečkou a zvládnout náročné zaměstnání spolu s péčí o stále se rozrůstající rodinu pro ni bylo jistě vysilující. Agáta jako nejstarší pomáhala s mladšími sourozenci a neustálý chaos panující v rodině ji zneklidňoval.

Také vás může zajímat ...

Snad i tím lze vysvětlit pozdější problémy se střídáním partnerů. Dětská léta jejího manžela Jakuba Prachaře (33) byla klidnější. Pochází rovněž z hereckého rodu, matkou je Dana Batulková (59), otcem David Prachař (58), rodiče se o synka starali vzorně.

Ovšem když dospíval, postihla rodinu katastrofa, která nemá obdoby. Rodinná vila v pražských Kolodějích vyhořela do základů a přibližně v témže období od Dany Batulkové odešel její manžel a Jakubův otec David Prachař.

To se na mladíčkovi podepsalo, trpí tím dodnes. S otcem dlouhá léta nemluvil, ledy se prolomily až v poslední době. Agáta Prachařová (32) znala budoucího manžela Jakuba Prachaře (33) už od útlého dětství.

Nejenže se díky uměleckému povolání rodičů setkávali při společných akcích, dokonce spolu natočili velmi známou reklamu. Agátě bylo dvanáct a o něco starší Jakub z ní nedokázal spustit oči už tehdy. Manželé, kteří ovšem v té době neměli tušení, že spolu budou kráčet životem, účinkovali v reklamě na sušenky Disco.

Hlavní roli si v reklamě zahrál tehdy mladičký Jakub Prachař, Agáta představovala jen rozpustilé „křoví“ na konci reklamy. Už v té době přeskočila jiskra. Zejména tedy na straně Jakuba Prachaře to zajiskřilo, aniž tušil, že si na svou osudovou ženu bude muset ještě celé roky počkat.

Přátelům ovšem nikdy netajil, že se mu česká Paris Hilton k zbláznění líbí. Jeho blízcí tvrdí, že na ni myslel bezmála patnáct let, než se mu ji podařilo okouzlit. Příležitost prý vycítil vždycky, když se dozvěděl, že má tmavovláska problémy ve vztazích.

To ji pak hned bombardoval esemeskami, ve kterých projevoval lítost, ale v prvé řadě ji zval na rande a večeři. Podobně tomu prý mělo být i na jaře roku 2012, kdy se provalila údajná nevěra tehdejšího Agátina přítele Miroslava Dopity (33) a zároveň otce jejího malého Kryšpína (5).

I tehdy Prachař nešťastnou modelku litoval, ale hlavně využil lákavé možnosti a svěřil se jí se svými city. Tentokrát byl vyslyšen. Najednou se našel hezký kluk, kterého Agáta znala odmalička a v jehož očích si mohla číst hluboký obdiv.

Novináři obléhali její matku Veroniku Žilkovou a mořili ji dotazy, zdali má její dcera novou známost a do jaké míry je to vážné. Žilková je unaveně odbývala s tím, že o žádnou lásku nejde. Prachař je jen kamarád z dětství a Agáta se po rozchodu s Dopitou v domě sama bojí, takže se u ní prostě střídají buďto nejstarší bratr nebo dobří přátelé.

Těch „dobrých přátel“ se tam však zase tolik neukázalo. V Agátině domě v Černém Volu u Prahy se vlastně zdržoval jen Prachař. Dokonce u ní strávil noc, což rebelka vysvětlila tím, že byla prostě smutná.

Tehdy už museli všichni s pravdou ven, novináři byli čím dál zvědavější a fakta hovořila jasnou řečí. Agátina rodina a nakonec i ona sama opatrně přiznala, že z přátelství se zřejmě vyvine i něco víc. Hanychová i její blízcí svorně tvrdili, že Jakub je muž, který bude konečně opravdovou oporou.

Brzy nato odjeli Jakub, Agáta i její malý Kryšpín na dovolenou na Sardinii. Tehdy už nemělo smysl skrývat, že jsou zamilovaný pár. Jen o několik měsíců později ti dva šokovali celou republiku, nejvíce vlastní rodiče, spontánní svatbou v Mariánských Lázní.

Zpečetili tím nebezpečně krátký a velmi vášnivý vztah, jemuž zlí jazykové nedávali žádnou šanci. Ale Agáta se zapřísahala, že je opravdu velmi šťastná. Na Facebooku přiznala, že Jakuba upřímně miluje. O spontánnosti tajné svatby ovšem existovaly pochybnosti.

Nevěsta sice tvrdila, že se pro svatbu rozhodla v kocovině po obědě, jen pět hodin před obřadem. Vzhledem k tomu, že veselka proběhla v sedm hodin večer, je obdivuhodné, že ti dva tak rychle vyřídili nezbytné formality a sehnali oddávajícího.

Zvláštní rovněž bylo, že na údajný romantický víkend s Prachařem si Agáta přizvala svého kadeřníka. A jako na potvoru zrovna před víkendem, kdy svatba proběhla, si dvojice půjčila od kamarádů nablýskaný kabriolet.

A jak reagovaly rodiny obou zúčastněných, které se o svatbě dověděly po telefonu? Zatímco nevěstina matka byla spokojená, rozdávala úsměvy na všechny strany a tvrdila, že by beztak na velkou svatbu neměla peníze, ženichův slavný herecký rod velké nadšení nejevil.

Nic nenasvědčovalo tomu, že by si Dana Batulková celý život přála, aby její snachou byla výstřední Agáta Hanychová. Aby lásku ještě více stvrdila a také příslušně medializovala, uspořádala Agáta brzy ještě jednu svatbu, už ne tajnou.

Vztah byl znovu stvrzen v květnu roku 2013 v kostele, a to před zraky nevěstiny i ženichovy rodiny. Manželé byli sezdáni v Úněticích, kde se před několika lety vdávala i maminka Agáty, Veronika Žilková.

Obřadu se účastnila Dana Batulková s dcerou i David Prachař s druhou manželkou Lindou Rybovou (41), ti na svatbu dorazili i se svými třemi dětmi. Mezi Batulkovou a exmanželem Davidem Prachařem panoval ledový chlad, ti dva spolu dodnes nemluví.

Navíc Batulková nedokázala tak docela vstřebat skutečnost, že si její syn vzal zrovna tuhle dívku. Jako by tušila, že zamilovanému mladíkovi začínají těžké časy… Ačkoli si okouzlený Prachař nevěstu hýčkal, Agáta se podle všeho začala záhy nudit.

Její potřeba stále na sebe upozorňovat vyvrcholila skandálem, kdy se ukázalo, že údajné nákupy ve Spojených státech byly zástěrkou pro schůzku se známým hokejistou. Ale z toho se tmavovláska ještě dokázala dostat bez větších škod, pomyslnou smyčku kolem krku jí utáhl až údajný románek s tuzemským fotografem.

Ten se veřejně pochlubil aférkou s nejmenovanou pohlednou modelkou, která je vdaná a vychovává dítě se slavným českým hercem. Agátino následné prohlášení, že je těhotná, způsobilo poprask. Všichni se ptají, kdo je otcem holčičky, která se má narodit v září.

Jakub Prachař se tak na vlastní kůži přesvědčil o tom, že zamilovat se do rebelky není bez rizika. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...