Živí svého milence?

Osud není k Dagmar Patrasové (64) spravedlivý. Manžel je jí roky veřejně nevěrný, dcera bojuje s vážnou nemocí a italský milenec Vito (51) je na mizině. Bude ho snad muset začít živit?

V mládí bývala ozdobou uměleckých salonů a mezi nápadníky zvučných jmen si mohla vybírat. Mužům touhou po ní slábla kolena a ona to dobře věděla. Ucházeli se o ni boháči s modrým z nebe na zlatém podnose, zdá se ale, že rozmařile vybírala tak dlouho, až přebrala.

Také vás může zajímat ...

S hudebníkem Felixem Slováčkem (77) rozhodně sáhla vedle a příliš šťastný život s ním neprožila.

Jistě čekala sladký život v lásce a bohatství, ale ukázalo se, že na to ani její krása nestačila. Manželova současná milenka Lucie Gelemová (37) není zdaleka první, která mu skočila do postele, traduje se, že každá fanynka měla po Slováčkově koncertě svou šanci. To byl prý také hlavní důvod, že své chmury začala Dagmar zahánět alkoholem.

Milenecké rošády

Kdo by čekal, že ne příliš pohledný, i když velmi uznávaný muzikant, bude ten, kdo začne zahýbat tak vyhlášené krasavici? Není se čemu divit, že si Dáda našla také milence. Smůla je, že pochází z Itálie a je to hoteliér závislý na cestovním ruchu. Koronavirová pandemie však vzala obživu hlavně těm, kdo podnikají v tomto odvětví, milého Vita nevyjímaje.

Hotely sice zatím ještě má, ale ty zejí prázdnotou. Ani Dáda, stejně jako ostatní divadelní herci, nebude mít přeplněný pracovní diář, ale dá se předpokládat, že rodinná kasa, kterou stále ještě sdílí s právoplatným manželem Slováčkem, vyschlá nebude.

Vzhledem k tomu, že Patrasová celé roky tvrdila, že z ní živí i Slováčkovu milenku Gelemovou, nebude mít teď zřejmě žádné výčitky uloupnout z ní něco i pro Vita, který se ocitl v nouzi.

Jak dlouho taková nouze bude trvat nikdo netuší, cestovní ruch zřejmě v následující době žádný rozmach prožívat nebude. To Dádě ještě chybělo, dotovat si chlapa! A možná, že už to dávno dělá, protože Slováček hnal nedávno svou hříšnou múzu Gelemovou do práce s argumentem, že už má dost toho, aby vše platil ze svého.

Kdo koho bude živit?

Pravda, fešácká pracovní pozice správkyně restaurátorských dílen na Pražském hradě Gelemové asi sama od sebe do klína nespadla a výplatnice bude velmi optimistická, ale úplně zadarmo také nebude. Gelemová si povzdechla, že z chalupy na Třeboňsku, kde se Slováčkem tráví jaro i celé léto, občas do Prahy pracovně musí.

Snad ji to moc nevyčerpá a užije si několikaměsíční, jak se často píše „zasloužený“ odpočinek bez významějšího vyrušování.

Na druhou stranu Vito je bez práce a ona má Slováčkově manželce Patrasové co splácet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...