Život Andresíkové je plný bolesti

Nalomené zdraví jí nedá spát

Herečka Jana Andresíková.

Herečka JANA ANDRESÍKOVÁ (75), kterou si všichni pamatujeme především díky roli čarodějnice v legendární Arabele, se ve společnosti ani na divadelních prknech, neukazuje už dlouhou dobu. Mohou za to problémy s páteří, kvůli kterým musela dokonce podstoupit náročnou operaci.

Ovšem namísto toho, aby se její zdravotní stav zlepšil, si herečka teď začala stěžovat na ukrutné bolesti, kvůli nimž se může jen stěží hýbat. Momentálně prý nevychází ani z domu a je tak odkázána na pomoc ostatních.

„Nevím, jestli žiju, nebo co mám dělat,“ stěžuje si s tím, že bolesti zad vůbec neustupují a podle doktorů s tím ani nejde nic dělat. Herečka, která se naposledy objevila v komedii Kameňák v roli lady, ale tvrdí, že bolest je až nesnesitelná a prášky jí moc nepomáhají.

Také vás může zajímat ...

„Že se to ozve teď před smrtí takovou silou, jsem nečekala,“ říká. Její blízcí ale věří, že se její stav brzy přece jen zlepší..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...