Život mu řídí jeho manželka

Herec Filip Blažek (47), kterého jsou diváci zvyklý vídat v seriálu Slunečná, býval idolem mnoha dívek. Jenže i on už na první pohled zestárnul. Jenže to se zřejmě nelíbí jeho manželce Jolaně (41).

Také vás může zajímat ...

Nejspíš by si doma přála mít stále muže, který by mohl být princem z pohádky. A protože ona sama je pověstná tím, že o sebe pečuje a nebrání se ani nejrůznějším zkrášlujícím zásahům, zdá se, že do tohoto světa zatáhla i Filipa. „Je na čase o sebe pečovat,“ říká Blažek.

Co se týče vzhledu, tak plně důvěřuje své ženě. Dělá ale dobře?

Bojí se snad, že když nebude vypadat jako ze žurnálu, manželka by se mohla poohlídnout po někom upravenějším? Hercovy fanynka ale k takovým vyjádřením přistupují s jistou obavou. Podle nich má Filip velké mužné kouzlo, o které by mohl přílišnou péčí mohl přijít. Pro Filipa je ale manželčin názor přednější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama