Život se jí hroutí pod rukama!

Osud se s Yvettou Blanarovičovou nemazlil. Navzdory všem strastem a trápením, která herečku potkala, měla ale vždycky úsměv na tváři. Ten se ale vytrácí. Po odchodu z Ulice musí žít z úspor, které původně šetřila na rekonstrukci maminčina bytu.

Se synem Matyášem Tomanem (32) se kvůli karanténě téměř nevídá. „Jednou jsem nahoře, jednou jsem dole, myslím hlavně psychicky,“ rozpovídala se o svém trápení herečka. Hned pět jejích blízkých přátel zemřelo v důsledku koronaviru.

Také vás může zajímat ...

Nebyli prý obézní, netrpěli jinými chorobami, jen to nezvládli. A právě proto, že ze svého okolí ví, že nejde o žádnou chřipku, snaží se stůj co stůj ochránit svou maminku. Omezila kvůli ní sociální kontakt s přáteli a známými téměř na nulu, což jí na pohodě vůbec nepřidává.

Pro mámu by ale udělala cokoli. „Zemřel by zbytečně člověk, který tu může být ještě tak deset let. Proto jsem šla do dobrovolné karantény, abych ji nenakazila,“ dodala ještě herečka

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama