Životabudiče pro unavenou pleť

Sylvester v rodinném ženském obklíčení

Je vaše pleť po ránu mdlá a povadlá a obličej je celý oteklý? S našimi tipy se budete cítit svěže a krásně během pár minut.

Osvěžující tonikum

Také vás může zajímat ...

Po probuzení si obličej důkladně opláchněte vodou a vyčistěte mlékem nebo tonikem. Vyčistit pleť po ránu je velice důležité, i když jste důkladné odlíčení provedla již večer. V noci totiž pleť odplavuje staré odumřelé buňky, může produkovat i maz a bakterie.

Gely a čajové lžičky

Trápí vás kruhy pod očima? Použijte vhodný oční krém nebo gel, a pak kruhy zakryjte pomocí vhodného make-upu. Pokud máte oči nateklé, vyzkoušejte některou z babských rad. Na oči přiložte vychlazené lžičky, plátky okurky nebo studené čajové sáčky.

Zdravíčko na tvář

Svěžest a krásu dodáte tváři vhodným, decentním líčením. Postačí vám tvářenka, tužka na oči, řasenka a lesk na rty. Oči probudíte orámováním tenkou linkou kolem řas a nanesením řasenky, zdravíčkem lehce zvýrazněte lícní kosti a rty projeďte leskem, který hydratuje a vyživuje pokožku rtů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...