Zjistěte pravdu o mýtech s vlasy!

Nevěřte všemu, co se říká. O vlasech a péči o ně se toho napsalo už spousta, ale ne všechno je naprostá pravda. Řekneme vám, čeho se rozhodně nemusíte bát a vaše vlasy tím rozhodně trpět nebudou.

Také vás může zajímat ...

Kde je napsáno, že byste si vlasy nikdy neměla stříhat doma? Je to možná jenom trik, jak z vás ve drahých salonem dostat peníze. Pokud máte rovné vlasy a troufáte si na nepatrný sestřih, nic tomu nebrání.

Poproste klidně kamarádku nebo se do nového sestřihu pusťte sama. Ale jednu zásadu se snažte dodržet! Kupte si nové kvalitní kadeřnické nůžky a nestříhejte je starými tupými, co máte doma.

Stříhání neprodlužuje vlasy

Každá kadeřnice vám potvrdí, že častým odborným sestřihem budou vaše vlasy vypadat zdravěji a hustěji. Nikdy se vám ale neprodlouží a neporostou vám rychleji. To, jak rychle vám vaše hříva roste je totiž dáno pouze geneticky. A žádným sestřihem se nedá ovlivnit kvalita vlasové cibulky.

Přehnaná péče neškodí

Někdo vám kdysi řekl, že vlasy by se neměly mýt každý den, protože se pak daleko více mastí a navíc jim to škodí? To je ale velký nesmysl! Pokud tedy máte po každém dni mastné vlasy a trváte na jejich umytí, nemusíte se ničeho bát.

Pro jistotu ale myjte vlasy jenom jednou. Nikoli dvakrát za sebou. A používejte při tom jemnější šampón. Nanášet ho také můžete pouze ke kořínkům a na konečky dát jen trochu kondicionéru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...