Zjistila velké rodinné tajemství

Jedna jediná zpráva dostala vévodkyni Kate (36), manželku prince Williama (36) do kolen. Když si maminka tří dětí prohlížela v londýnském muzeu dokumenty z první světové války, které se týkaly její rodiny, přišel obrovský šok.

Také vás může zajímat ...

Během této války totiž zemřeli hned tři synové jejího pradědečka. Mezi papíry Kate našla dokonce kondolenci samotného krále. „Král ví, že jde o vašeho třetího syna, který padl za zájmy naší vlasti,“ píše se v lejstru s tím, že král s rodinou soucítí.

Kate celá situace v muzeu zaskočila a zároveň dojala. A není divu, kdyby její pradědeček přišel o všechny děti, nemusela být na světě ani vévodkyně a běh událostí by v královské rodině vypadal jinak. Na příští návštěvu muzea se ale asi vévodkyně bude muset lépe psychicky připravit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama