Zkazil jí celý život?

Byli spolu přes 7 let.

Bojí se už prý chodit i na veřejnost. Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) údajně přiznala, že přichází o skoro všechny své přátele. Proč? Protože s kýmkoli se na veřejnosti objeví, ihned novináři spekulují o tom, zdali to náhodou není její nová známost.

A to samozřejmě narušuje jejich soukromí, protože mnoho z jejích kamarádů už má doma své ženy či přítelkyně, které nejsou vůbec nadšené z toho, že jsou teď za ženy, jež muži podvádějí. Alespoň na stránkách novin.Navíc jedna z kamarádek oblíbené zpěvačky prozradila, že Lucie k mužům ztratila důvěru.

Také vás může zajímat ...

Padl na ni splín

Když jí prý bývalý muž, hokejista Tomáš Plekanec (36) oznámil, že je konec, musel se jí zhroutit svět.A poté, co jí soud nařídil, aby se ze zámoří přestěhovala zpátky do Česka, aby její děti mohly častěji vídat svého otce, zhroutil se jí podruhé. Padl na ni tak velký splín, ze kterého se ne a ne dostat.

Problém je totiž v tom, že se těšila na to, až se v Česku zaměstná prací. Jenže ta prý podle kolegů stále nepřichází. Zatím podle všeho nedostala nabídku, která by se jí líbila, ani se nechystá koncertovat.

Přitom za ty roky, co tu nebyla a žila v Kanadě, se ni čeští fanoušci těšili. Přesto by se prý ráda vrátila do Kanady, kde by chtěla zkusit znovu štěstí. Ne jako zpěvačka, ale především jako herečka.

Další děťátko?

O Vondráčkovou se prý ucházejí desítky chlapů, ale žádný, který by chtěl vážný vztah.
Většina se chce jenom zviditelnit a získat něco z hereččiných peněz. Navíc jako matka dvou malých dětí to bude mít, co se týče dlouhodobých vztahů, komplikovanější. Většina mužů také bude chtít vlastní rodinu.

Pokud by ale chtěla ještě někdy děťátko, měla by si pospíšit. Brzy jí bude čtyřicet a s přibývajícím věkem je riziko, které by v těhotenství a při porodu podstupovala, čím dál vyšší. O tom ale teď vůbec neuvažuje.Trápí ji totiž ještě jedna zásadní věc.

Hádky s rodiči?

Prý je na ostří nože se svými rodiči, především s otcem Jiřím Vondráčkem (68). Vyčítá jí údajně to, že si vzala za muže někoho, kdo s ní nevydržel, a že už jí to říkal před svatbou, že Plekanec není pro ni ten pravý.

Ona mu nevěřila a teď na to doplatila. Maminka Hana (60) sice stojí za ní, ale zároveň si proti sobě nechce poštvat ani jednoho, a tak se do jejich vztahu raději moc neplete. Její kamarádky tvrdí, že tento svár je důvodem, proč se s rodiči příliš nevídá.

Sice jim půjčuje na hlídání syny, ale jinak s nimi prý vztahy a rozvod rozebírat nechce. Raději tráví čas sama nebo se svými kamarádkami. Ale ne tam, kde by byla všem na očích. Stále totiž musí čelit nájezdům novinářů, kteří mají kupu otázek, na něž se jí nechce odpovídat.

Má velký plán?

Jedna z jejích nejbližších přítelkyň údajně v minulém týdnu prozradila, že má Lucie plán. Jakmile budou její děti větší, zase je vezme zpátky do Kanady nebo do Spojených států. Chce, aby děti uměly perfektně anglicky a aby byly zvyklé žít v zahraničí.Jenže Plekanec jí zase podle tvrzení jeho kamarádů nedovolí se syny odjet..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...