Zklamal rodiče

Očividně se spoléhá na své slavné příjmení. Mladý a nadějný herec Josef Trojan (20), syn herce Ivana Trojana (56), totiž nechal školy.

Rozhodl se odejít z gymnázia, na kterém studoval, a tím pádem má jen základní vzdělání. Jeho otec ani matka Klára-Pollertová Trojanová (49) z toho pochopitelně neměli ani trochu radost. Snažili se prý syna přemluvit, aby se do školy vrátil, ale marně.

Také vás může zajímat ...

Rodiče si s mladým hercem očividně nevědí rady

Nehnul s ním dokonce ani jeho milovaný dědeček Ladislav Trojan (88). „Nematuroval, nešel do čtvrtého ročníku. Měl problémy s matematikou, šlo jen o to, udělat po prázdninách zkoušku, ale on na ni nešel,“ posteskl si.

Museli se s tím smířit

Bez maturitní zkoušky se navíc Josef nemůže přihlásit na DAMU. Myslí si snad, že ho jeho slavní rodiče zachrání a pomohou mu s kariérou? Na to se mladý Trojan údajně příliš nespoléhá.

Chce se i nadále věnovat herectví, ale chce jít jinou, vlastní cestou. Touží se učit po svém a učení ve školách není nic pro něj. Uvidíme, jak tuto svou teorii předvede v praxi a jak se stane hvězdným hercem bez patřičného vzdělání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama