Zklamané Bohdalové odročili soud

Naděje, že své poctivě vydělané miliony, za které koupila padělky slavných mistrů, uvidí zpátky na svém účtu, pomalu hasnou herečce Jiřině Bohdalové (87).

Padělky Zrzavého, Slavíčka a Filly jí za cenu přes 5 milionů Kč prodal její osobní bankéř Radek Pokluda (46) s tím, že se jedná o zástavy propadlé bance, což nebyla pravda. „Díla“ Jiřina koupila bez jakékoli smlouvy jako cukrlata na pouti. Nedávný soud s třemi překupníky, od kterých bankéř obrazy pro Jiřinu obstaral, byl odročen, protože se jedna obviněná nedostavila, neboť je těhotná.

Také vás může zajímat ...

Co se týče Pokludy, ten se nedostaví už asi nikdy. Oblafl totiž řadu dalších lidí, např. známého režiséra nebo ředitele rádia, inkasoval další desítky milionů a jeho poslední výskyt byl zaznamenán loni v létě na Fidži a v Istanbulu.

Možná už má pas Panamy či Belize a popíjí piňa coladu někde na Pobřeží moskytů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...