Zkolabovala?

Když se nedávno předávaly filmové ceny Český lev, všichni herci i filmoví tvůrci si to náramně užili. A užívala si i Dagmar Havlová (66), dokud nezkolabovala.

Celý večer se nadmíru bavila, smála se, vtipkovala a se svou kolegyní Terezou Voříškovou (30) dokonce šprýmovaly na pánských toaletách.

Také vás může zajímat ...

V průběhu večera jí ale humor docházel, až se zničehonic sesunula k zemi. Několik okolo stojících lidí se ji ihned snažilo křísit. To se také povedlo, ale všichni o ni měli takový strach, že chtěli zavolat sanitku.

Nakonec se ale záchranka volat nemusela, protože její osobní řidič přistavil limuzínu a sám v doprovodu dalších osob ji odvezl rovnou domů do Střešovic.

O tom, co se na večírku stalo a co kolapsu předcházelo, se ale herečka údajně nechce příliš bavit. Oficiální verzí je, že bylo v Rudolfinu, kde se ceny předávaly, příliš horko a vydýchaný vzduch, a to bývalé první dámě neudělalo dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...