Zkrachuje sexbombě i šesté manželství?

Hvězda kultovního seriálu Pobřežní hlídka, Pamela Anderson (53), se pomalu stává odbornicí přes manželství. Vloni na Vánoce se totiž provdala už pošesté!

Tentokrát se před oltář postavila se svým osobním strážcem, kanadským kulturistou Danem Hayhurstem (40). Obřad měli snoubenci v Kanadě a následné svatební hostiny se účastnili jen členové jejich rodin a několik blízkých přátel.

Také vás může zajímat ...
Pamela zazářila v Pobřežní hlídce. Seriál obletěl celý svět.

Ani tentokrát si Pamela neodpustila bílé šaty. Romantický model doplnila holínkami. Fanoušci vnadné blondýnky se sázejí, jak dlouho jí manželství vydrží. To poslední s Jonem Petersem (74) totiž skončilo po pouhých dvanácti dnech, kdy jí manžel utekl.

Z dosavadních pěti manželství to bylo hereččino nejkratší. Poprvé řekla své ano Tommymu Leemu (58) s nímž se nakonec po třech letech v roce 1998 rozvedla. Lee, s nímž byla nejdéle, strávil půl roku ve vězení za to, že svou slavnou manželku fyzicky týral.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama