Zkrocení hollywoodské divošky!

Zdá se, že hvězda filmů Piráti z Karibiku či Láska nebeská, herečka Kiera Knightley (35), která je známa pro svou divokost, se zklidnila. Kdo za to může? Že by její manžel James Righton (36)?

Také vás může zajímat ...

Byly totiž doby, kdy řádila na večírcích jako divá. Jídlu sice moc nedala, zato alkohol jí šmakoval. Jednu dobu se dokonce mluvilo o tom, jestli nemá anorexii. Celá se změnila očividně až po svatbě. Manželství změnilo divokou kočku v naprosto krotkého beránka.

Už by se ani nehodilo, kdyby máma dvou dětí takhle vyváděla. Herečka má s manželem dvě dcery, Eddie (5) a Deliah (21 měsíců), proto se jim podle všeho snaží jít vzorem. Nestýská se jí přece jen po jejím divokém životě? Nevrátí se k němu? „Mateřství je těžké. Často se bojím, že jednou selžu,“ svěřila se se svými obavami bruneta.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...