Zkuste dýni na krásu!

Tato plodina má doslova zázračné účinky. Trpíte na nepříjemné loupání kůže? Nebo vás často svědí kůže po těle? Zkuste kosmetické zázraky, které dokáže jen dýně. Dejte této zelenině šanci a rozhodně jí nepodceňujte!

Také vás může zajímat ...

Proti zarudnutí kůže

Máte popálenou pokožku a máte ji zarudnutou? Nastrouhejte 50 až 100 gramů dýně. Okamžitě si jí lehce přiložte na citlivé místo, ale rozhodně nepřitlačujte!

Po patnácti minutách strouhání vyměňte. Po další čtvrt hodině nechejte místo už volně dýchat. Pro lepší efektivitu opakujte tyto procedury po dvou hodinách minimálně dva dny

Plátky proti šupinatění

Loupá se vám kůže po opalování, nebo jen máte šupinatící kůži? Nezoufejte! Na dané místo, kde se vám kůže loupe, přiložte centimetrový plátek dýně a obalte ho obinadlem více napevno. Tento léčivý obklad mějte vždy hodinu po pěti hodinách! Sama uvidíte, že budete mít krásnější pokožku.

Marmeláda na svědění

Všechno je možné! Pokud se stále škrábete na jednom místě, zkuste si doma vyrobit domácí marmeládu z dýně. Plodinu nakrájejte na menší kostičky a rozvařte s vodou v poměru 1:1.

Po hodině vše důkladně rozmixujte a nechejte zchladnout. Poté si touto marmeládou potírejte svědivá místa v hodinových intervalech! Svědění by se mělo celkově snížit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama