Zkuste trvalý make-up

Pokud nerada trávíte delší dobu před zrcadlem během vytváření svého každodenního make-upu, můžete zkusit permanentní make-up. Ten vám vydrží i několik let. Jelikož se jedná o pigmenty, které jsou vpichovány do obličeje, lze jej přirovnat k tetování. Permanentní make-up je však vytvářen tak, aby se postupně přirozeně ztrácel.

Aplikace

Také vás může zajímat ...

Tento druh make-upu, který má být alternativou k běžnému líčení, se nanáší pomocí speciálních strojů. Ty jsou zakončeny drobnými jehličkami, na něž se nanese pigment.

Ten se pak jemnými vpichy aplikuje do kůže. Na kůži se před vytvářením make-upu nanáší analgetikum, které udělá proceduru snesitelnější. Na začátku je make- -up výraznější, do týdne se však udělají strupy, které samy odpadnou.

Obočí či ústa

Pokud se pro permanentní make-up rozhodnete, volte například nevýrazné obočí či ústa, linky nad horními víčky či právě rty. pro ženy všech věkových kategorií. Nezáleží zde na tom, zdali je kůže povadlá, nebo naopak mladistvá. Je důležité myslet na to, že make-up má vypadat přirozeně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...