Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Manžel na ni pořád neskutečně žárlí

Manžel už toho má plné zuby. Zlata Adamovská (59) údajně nevynechá příležitost k tomu, aby se nepochlubila svými milostnými úspěchy, které za celý svůj život nasbírala. Pokaždé když je k tomu vhodná příležitost, například při skleničce s přáteli, prý vyjmenovává, při jakých příležitostech jí muži nadbíhali, co všechno jí nosili za dárky a jak jí všechny ženy vždycky záviděly.

Také vás může zajímat ...

Obvykle u toho však bývá i její partner Petr Štěpánek (70) a tomu se rozhodně nelíbí, že se jeho milovaná žena nechává obdivovat za něco tak přízemního. Jenže ta se netají tím, že jí dělá dobře, když ji muži obletují a je středem jejich pozornosti.

Dokonce ani dnes nepohrdne mužským zájmem a údajně se klidně nechá pozvat na skleničku. Ve vší počestnosti samozřejmě. Štěpánek je však rezolutně proti. Zlata Adamovská má ale vlastní hlavu. Jen aby nenarazila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...