Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Panuje mezi nimi pořádné dusno!

Začíná to mezi nimi pořádně vřít! A to prý nejen v soukromí. ZLATA ADAMOVSKÁ (59) a PETR ŠTĚPÁNEK (69) spolu mají údajně konflikty už i na pracovišti, přímo při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Prý na sebe pořád štěkají, a když se konečně uklidní, mimo natáčení spolu nepromluví slovo.

Hrozí rozchod?

Také vás může zajímat ...

Co se mezi nimi děje? Jejich kolegové z natáčení si myslí, že už mají jeden druhého plné zuby. Vídají se doma i v práci, téměř se od sebe nehnou, a ne každý to snese.

Někdo jiný zase tvrdí, že má Štěpánek flirtovat s jinou, o mnoho let mladší ženou, a Zlata samozřejmě běsní. Dokonce se proslýchá, že jeden z nich brzy ze seriálu odejde! Jeden jejich rodinnný kamarád se totiž nechal slyšet, že oba vidí tuto možnost jako dobré řešení. Pokud se tedy nebudou chtít spolu definitivně rozejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...