Zlata Adamovská: Drsná propaganda

Předvádějí pleš!

Představitelka Běly Valšíkové se netají tím, že se jí tyto scény dvakrát dobře netočily.

Seriál Ordinace v růžové zahradě už léta patří k nejsledovanějším mýdlovým operám u nás. A s ním se na výsluní popularity hřejí také hlavní protagonisté společně se ZLATOU ADAMOVSKOU (57), která hraje prostořekou doktorku Bělu Valšíkovou.

Že se tvůrci nekonečného seriálu snaží reagovat na všechny aktuální stránky života, je celkem pochopitelné, v poslední době se ale mnozí ptají, zda už jejich snaha po naturalistické stránce seriálu není poněkud za hranicí.

Diskuze na toto téma se mezi fanoušky Ordinace přiostřuje od doby, kdy si herečky Adamovská a ANNA SCHMIDTMAJEROVÁ (31), kterým v seriálu diagnostikovali rakovinu, „oholily“ hlavu. To, že se tvůrci seriálu snaží ženy nabádat k větší prevenci rakoviny prsu, je bezesporu záslužný krok.

Co však některé pobouřilo, je způsob, jakým televize na těchto citlivých scénách staví propagaci seriálu, včetně fotoreportáží z maskérny.

Také vás může zajímat ...

Je to nutné, ptají se mnozí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...