Zlata Adamovská: Kdo jí tak dobře vaří?

Svou krásou okouzluje již několik generací. Když hrála křehkou Naďu ve filmu Mladý muž a bílá velryba, muži z ní byli úplně vedle. A očarovává je dodnes, nezapomeňme na to, že její manželství s Petrem Štěpánkem (70) je v pořadí už třetí.

Ale něco tady nehraje. Kam se poděla útlá víla, která se objevovala po boku Jaromíra Hanzlíka (70) v seriálu Sanitka? Zlata Adamovská získala v posledních letech výrazně ženské tvary. Ač se snaží o to, aby vypadala mladě a atraktivně, stala se z ní kyprá česká žena.

Také vás může zajímat ...

Změnilo ji to, ale stále jí to sluší. Její fanoušky udivuje, že si hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě přestala usilovně hlídat jídelníček. Jako herečka by neměla podléhat nutkání polykat sladkosti, protože je veřejností ostře sledovaná – v televizi i v divadlech.

V kuloárech se ovšem šeptá, že za barokní tvary vděčí herečka možná i lásce k vínu, které ráda ochutnávala jak s druhým manželem Radkem Johnem (64), tak s tím nynějším, Petrem Štěpánkem. Často ji vídáváme na fotografiích z nejrůznějších vinařských slavností, vždy se sklenkou.

A každá z nich má v sobě spoustu nebezpečných kalorií. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...