Zlata Adamovská: Lásce předcházela obrovská bolest

Vydrží vztah, i když už pominulo jejich velké utrpení?

Ne každý vztah vzniká v klidných podmínkách. Zlata Adamovská (59) s Petrem Štěpánkem (69) museli pro své společné štěstí podstoupit opravdu dlouhou a místy bolestivou cestu. Oba nejdříve spojil seriál Ordinace v růžové zahradě 2 a tak trochu pro vzájemnou lásku připravil ideální podmínky.

Čím více ale spolu trávili času na pracovišti, tím víc si uvědomovali jak je to k sobě táhne i ve skutečném životě. Jenže, mělo to několik háčků. Zlata neměla ukončené manželství s Radkem Johnem (63), ale vzhledem k tomu, že se z něj ale vyklubal notorický záletník, pro ni nakonec rozvod znamenal absolutní vysvobození.

Také vás může zajímat ...

V horší pozici byl Štěpánek, jehož manželka Vlasta Janečková (†77) byla těžce nemocná a tím, že se zakoukal do jiné, jí rozhodně na zdraví nepřidal. „Má žena se má výborně,“ vyhlašoval tenkrát do světa.

Luxusní sanatorium považoval za to nejlepší prostředí, ve kterém může kvůli své nemoci jeho manželka být. Jenže i když ji takto uchránil i informací o vztahu s Adamovskou, stačilo tenkrát otevřít noviny nebo internet a vše měla hezky černé na bílém. I po smrti Janečkové se snažili oba milenci svůj vztah tajit, nicméně nakonec s pravdou šla ven překvapivě právě Zlata.

„Už si tyhle věci budu nechávat pro sebe, ale můžu vám říct, že jsem šťastná,“ seznámila veřejnost s tím, co stejně každý už věděl.

Jejich vztah byl díky jejich utrpení pevný. Vydrží ale i období, kdy už jsou oba z nejhoršího venku?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...