Zlata Adamovská: Lituje, že s ním ztrácela čas?

Zbyly jí tehdy jen oči pro pláč?

O vtahu a hlavně dramatickém rozpadu jejich manželství ví každý. ZLATA ADAMOVSKÁ (58) na RADKA JOHNA (62) nikdy neházela špínu. Naznačila ovšem, že lecčeho lituje.

Byli spolu čtvrt století a i když měli volný vztah, neopustili se. Zlata přivírala oči před jeho nevěrami do doby, než se ukázalo, že z jedné takové známosti má John sedmiletou dceru! V roce 2010 proto podala žádost o rozvod. Ani poté o svém muži nemluvila špatně, z jejích slov z poslední doby ale lze lec- co vyčíst.

Možná i lítost, že svá nejlepší léta věno vala muži, který si to snad ani nezasloužil.

Dnes je opět šťastná po boku kolegy Petra Štěpánka. A je ráda, že neřeší jeho avantýry
Dnes je opět šťastná po boku kolegy Petra Štěpánka. A je ráda, že neřeší jeho avantýry

Nechce, aby se i dcera spálila

Také vás může zajímat ...

S Johnem má Zlata dvě děti. BÁRU (31) a PETRA (22). Právě své dceři se snaží dávat rady do života. A kde jinde by k nim přišla než ze svých vlastních zkušeností. „Není dobré, když se žena upne na svého manžela a obětuje mu celý život, protože on si toho neváží, odloží ji, protože už pro něj není tak atraktivní, a stará se jen o své nové vzruchy.

A ženě pak zbudou jen oči pro pláč,“ nechala se slyšet.

Nepřipomíná to trochu její soužití s Johnem?

Další rozvod v rodině?

Už dříve se šuškalo, že Bářin manžel není zrovna podle představ herečky a bulvár si na něm také smlsl. Vzhledem k tomu, že je Zlata čerstvou babičkou, dá se předpokládat, že zlé řeči se nevyplnily a dcera herečky bude mít víc štěstí než její maminka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...