Zlata Adamovská: Obětuje mamince kariéru?

Zlata Adamovská, Petr Štěpánek

Herečka Zlata Adamovská (56) připomíná dobře namazaný stroj. V seriálu Ordinace v růžové zahradě se drží jako klíště. Bylo by bláhové přijít o zdroj štědrých příjmů.

A tak se Zlata jistě modlí, aby scenáristé neusoudili, že „její“ doktorka Běla Valšíková už nemá kam se posunout. Umělecký přínos role nechť posoudí odborná kritika, finanční přínos je pro Zlatu Adamovskou neocenitelný.

Také vás může zajímat ...

Ale nic netrvá věčně. Honosná vila seriálové herečky se mění v pečovatelský dům. Manžel Petr Štěpánek (67) prodělal komplikovanou operaci kolene, hereččina stará maminka si zlomila nohu v krčku. V současnosti je stařenka v dceřině domácí péči. Dokáže se Zlata obětovat a přizpůsobit matčiným potřebám hustě popsaný diář? Prý ano.

Pokud ovšem Zlatina maminka trpí řídnutím kostí, během rekonvalescence mohou nastat komplikace.

Je třeba nacvičovat chození o berlích, protože dlouhou dobu trvá, než pacient smí končetinu plně zatěžovat. Herečka si bude muset odpovědět na otázku: kariéra, nebo péče o maminku?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...