Zlata Adamovská: Panický strach z rakoviny

Strašák jménem rakovina, to je noční můra každého z nás. Nevyhnula se jí dokonce ani herečka Zlata Adamovská (57), která už dospěla do věku, kdy by rozumná žena měla nad svým zdravím bdít více než kdykoli dřív.

Ale protože žije příliš hekticky a je zavalena pracovními úkoly, na myšlenky na eventuelní choroby a preventivní prohlídky nezbyl čas. Pak ovšem přišel zlom. Ve scénáři seriálu Ordinace v růžové zahradě si herečka přečetla, že její postava onemocní zmíněnou nebezpečnou chorobou, konkrétně rakovinou prsu.

Hlavou jí blesklo, že se to vlastně může stát každému a že se ještě nikdy neobjednala na mamografické vyšetření, určené pro ženy starší pětačtyřiceti let. Tyto dámy by se měly nechávat preventivně vyšetřit jednou za dva roky.

A tak až seriálový scénář přiměl Adamovskou, aby situaci ihned řešila. Byla k smrti vyděšená, protože si uvědomila, že mohla přijít už pozdě. Naštěstí se po prohlídce dověděla tu nejlepší zprávu na světě: Je v naprostém pořádku!

Také vás může zajímat ...

Spadl jí obrovský kámen ze srdce a svatosvatě si slíbila, že příští termín preventivní prohlídky už v žádném případě nezanedbá.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...