Zlata Adamovská: Pokus o záchranu manželství

Spekulovalo se o tom, že manželství herečky Zlaty Adamovské (58) a herce Petra Štěpánka (68) se propadlo do obrovské krize. Jak je ale vidět, dvojice to rozhodně nechce vzdát a snaží se opět najít společnou řeč.

Aktivní je především Zlata. Svému muži dokazuje, že pro něho udělá cokoli. Třeba tím, že se poušti do nebezpečných sportovních aktivit, které právě Štěpánek miluje. Zatímco Petr je akční adrenalinový typ, Zlata by raději na romantickou procházku.

Přesto ale kvůli svému muži zatne zuby a jde s ním..

Naposledy si například vyjeli na divokou vodu. „Slyšíte zvuk, peřeje se blíží. Rozbuší se vám srdce, už není úniku, musíte do toho vjet,“ popisuje Adamovská perné chvilky. To však není všechno, co je kvůli svému muži herečka ochotna vytrpět.

Také vás může zajímat ...

Překonala prý strah a sedla i na koně a na dovolené v Panamě dokonce zvládla i jízdu na ocelovém laně nad hlubokým údolím. Jestli tohle jejich lásku neposílí, tak už nic!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...